עד היום למדנו שאטרקציה ליום הולדת היא עניין של ילדים קטנים, בדרך כלל ילדים עד גיל 10, הגיל בו ההורים צריכים להיות נוכחים ביום ההולדת ולשמור על הילדים, אז בשביל שהם לא יצטרכו לעבוד קשה מדי ולהפעיל את הילדים לצד הצורך לשמור עליהם, הרי שמארגנים לילדים הפעלות מסוגים שונים. 

אך הפעלות אטרקציה ליום הולדת אינן מיועדות רק לילדים קטנים, גם ילדים מעל גיל 10 יכולים ליהנות משורה של אטרקציות שכאלה, כל מה שצריך זה להתאים להם אטרקציה, כזו שיכולה להיות מותאמת לגיל שלהם. מה זה אומר? אטרקציה שיכולה להתאים להם מבחינה פיזית, מבחינה מחשבתית, אטרקציה שיכולה להיות מותאמת להם על פי הצרכים וכן כזו שיכולה להיות מותאמת לעבודת צוות בקרב הילדים.
 
למשל, אנחנו יכולים למצוא אטרקציה ליום הולדת בשרון אשר כולל ביקור ביער מכושף ובו נערכים מגוון פעילויות שונות שמתאימות לילדים מעל גיל 10.

הרעיון הוא לשלב מצד אחד הפעלות ייחודיות ומעניינות ומצד שני, אלו צריכות להיות הפעלות שיגרמו לילדים להרגיש מספיק בוגרים אך מצד שני, שהן לא יהיו הפעלות מסובכות או קשות מדי, כך מדובר בהפעלות שהם יוכלו לעשות ולבצע בצורה פשוטה. הרעיון הוא להתאים את האטרקציה לגיל הילדים ולכמות הילדים, לצד התאמה למיקום בו האטרקציה מתבצעת.
אטרקציה ליום הולדת ברעננה לא יכולה לכלול מן הסתם הפעלות שדורשות שימוש בים, מצד שני אפשר להשתמש במרחבים או בפארק אשר בעיר. 

כמו שציינו, הפעלות אטרקציה ליום הולדת, כזו שמתאימה לילדים בני 10 ומעלה יכולה לשלב אלמנטים שונים ונרחבים אשר מתאימים לילדים בצורות שונות, מתוך כוונה לעורר עניין והנאה. אם ההפעלות לא יהיו כאלה, הילדים יאבדו מהר מאוד עניין ויעדיפו לעשות דברים אחרים.
דבר זה יכול לגרום לכך שגם ילדים שמגלים עניין, יפסיקו לעשות כך וכל ההפעלה תקרוס. לכן חשוב לוודא, שההפעלה תעורר עניין, תהיה משכנעת, והילדים אשר משתתפים בה ירגישו סקרנות ואתגר, ככל שזה יקרה, גדל הסיכוי שהפעלת אטרקציה ליום הולדת תימשך עד הסוף והילדים יגלו בה עניין. 

לסיום, חברת היער תשמח לבצע עבורכם אטרקציה ליום הולדת על פי הצורך והבחירה שלכם. כל מה שאתם צריכים זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לפתח ביחד איתכם אטרקציה מתאימה לאירוע שלכם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אטרקציה לילדים
אטרקציה ליום הולדת
אטרקציה ליום הולדת

רוצים גם אתם אירוע מהחלומות?
צרו קשר!

אטרקציה ליום הולדת