בעבר כאשר היינו מארגנים ימי הולדת לילדים, לא היינו צריכים לעשות יותר מדי, קצת אוכל על השולחן, כמה משחקי חברה, כמה הפעלות, והיה לנו יום הולדת שהילדים וההורים היו נהנים. אך עם השנים הדרישות השתנו וכיום אנחנו צריכים אטרקציה לימי הולדת. 

הרעיון של אטרקציה לימי הולדת הוא, שמלבד אוכל ומוזיקה אשר נהוג להשמיע בכל יום הולדת, בוודאי כשמדובר בימי הולדת של ילדים קטנים, הרי שאטרקציה לימי הולדת כוללת גם הפעלות מסוגים שונים אשר מותאמות לגיל הילדים, הפעלות אלו מיועדות לגרום לילדים עניין והנאה, כך בזמן האירוע הם לא ישתעממו מצד אחד ומצד שני ההורים לא יצטרכו להפעיל אותם.
אותה אטרקציה אשר מועברת על ידי מפעילים מקצועיים, מאפשרת גם לילדים ליהנות אך גם להורים, שכן במקום "לעבוד" קשה בהפעלת הילדים, הם יכולים לשבת בצד ולראות כיצד הילדים שלהם נהנים. 


כיצד בוחרים אטרקציה לימי הולדת 

כאמור הגורם הראשוני שמשפיע על בחירת אטרקציה לימי הולדת הוא, גיל המשתתפים. אטרקציה שמתאימה לילדים בני 12 לא תתאים לילדים בני 4-5, ולהיפך. בדרך כלל האטרקציה תשלב אלמנטים פיזיים שמתאימה לגיל זה וכן אלמנטים מחשבתיים. לכן חשוב שתהיה התאמה לגיל הילדים. 

שנית, אנחנו נבחר באטרקציה שיש לה משמעות רחבה, כלומר לא רק משמעות במובן של כיף והנאה אלא גם אטרקציה שמשלבת בתוכה עניין חברתי, גיבוש בין הילדים ואף גיבוש בין ההורים. 

שלוש, אנחנו נבחר באטרקציה לימי הולדת שמתאימה לתנאי מזג האוויר. אם מדובר באירוע בקיץ, אז נבחר אטרקציה שאפשר לעשות בשעות בין ערביים שלא יהיה חם מדי, אם מדובר ביום הולדת בחורף, אז נעדיף לחפש אטרקציה שיכולה להתאים לנו למקומות סגורים. 

ארבע, אם בוחרים לשכור חברה עבור אטרקציה לימי הולדת, אז מומלץ שתהיה זו חברה מהאזור, אם אנחנו מחפשים אטרקציה לימי הולדת ברעננה אז עדיף לקחת חברה מהאזור, אחת שמכירה את המקום, ויודעת כיצד להתאים את האטרקציה למקום בו עורכים את האירוע. כמובן שאם מדובר בבית פרטי אז זה פחות משנה, אך מצד שני גם במקרה כזה עדיף לקחת חברה מהאזור שתעמוד בלוח הזמנים ותעמיד את כל הדברים לביצוע האטרקציה בזמן. 

לסיכום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, חברת היער היא חברה מובילה לאטרקציה לימי הולדת בשרון. אנחנו מתמחים בארגון אירועי יום הולדת מסוגים שונים למגוון של גילאים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור עמנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אטרקציות בשבת
אטרקציה לימי הולדת
אטרקציה לימי הולדת

רוצים גם אתם אירוע מהחלומות?
צרו קשר!

אטרקציה לימי הולדת