בחגים, באמצע השבוע, בימי הולדת או בכל יום או אירוע מיוחד אחר, הורים מחפשים דרכים כיצד להעניק לילדים שלהם חוויה, אטרקציה ייחודית, אותה הם לא יכולים לחוות באופן רגיל ביום-יום, לשם כך הם צריכים להגיע אל מקומות ספציפיים, מקומות מיוחדים שם נערכות הפעלות מסוגים שונים לילדים. היער רננים זה אחד המקומות האהובים ביותר על הורים וילדים.

היער רננים נמצא בתוך קניון רננים ברעננה, בין החנויות ובתי הקפה, נמצא לו היער המיוחד והקסום אשר מושך אליו עשרות ילדים במהלך כל השנה. ביער זה נערכים אירועים שונים, החל מימי הולדת, מסיבות גן וכיתה, וכן ניתן להביא ילדים אל היער להפעלות שונות גם ביום יום, מבלי קשר לאירוע כזה או אחר.
מה יש ביער רננים?

ביער, כמו בכל יער אמיתי, יש הרפתקאות שונות אותן הילדים יכולים לעבור וליהנות מהן. הילדים יכולים להתחפש לדמויות שונות, בעזרת תלבושות ייחודיות,איפור ושלל אביזרים שונים, מדובר בפיראטים, שדונים, נסיכים, אבירים, פיאות ועוד. כמובן שהתחפושות מותאמות הן לבנים והן לבנות. כל ילד בוחר לאיזו דמות להתחפש ובהתאם לדות שהוא בוחר, הוא נכנס למסלול מיוחד, אותו הוא יכול לחצות.
המסלול כולל מכשולים שונים, אוצר אותם הוא צריך למצוא, כלי נגינה בהם הוא יכול לנגן, ולגלות מגוון דברים שונים אשר נחבאים במסלול. כך כל הילדים יכולים ליהנות גם ממסלול שכולו אטרקציה וגם מהפעלות של מפעילים מקצועיים, משחקים ושיתופי פעולה עפ ילדים שונים ועוד.
מעבר למסלול ולסגנון ההפעלה, הרי שליער רננים יש מספר יתרונות. ראשית, הוא נמצא באזור מוכר ונוח. קניון רננים הוא מקום מרכזי ברעננה, מגיעים אליו מכל אזור השרון, יש בו מספיק חנייה, בתי קפה ומסעדות, כך שהילדים יכולים ליהנות במסלול וההורים יכולים להיות רגועים, לשבת בבית קפה ליד או לעשות כל דבר אחר.
שנית, מדובר במסלול מאוד איכותי, מאוד מקצועני, המשלב מגוון רחב של הפעלות ואטרקציות. במקום עובדים מפעילים מקצועיים אשר יודעים כיצד לעבוד עם ילדים. המקום בטוח מאוד ומקנה תחושה מאוד נעימה ונוחה לילדים ולהורים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על יער רננים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנחנו נשמח לספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על היער ועל האטרקציות השונות שנערכות בו. אצלנו תוכלו למצוא, כאמור, אטרקציות לכל יום ויום. ניתן ליצוא איתנו קשר בטלפון או דרך אתר האינטרנט, המפעילים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולעזור לכם. 

רוצים גם אתם אירוע מהחלומות?
צרו קשר!

היער רננים