כשאתם חושבים על רעננה, אתם בוודאי חושבים על עיר בורגנית בשרון, מבוססת, עיר הייטק, עם מגוון מסעדות ובתי קפה, פארק בלב העיר ורחוב אחד ארוך שחוצה אותו. אך ברעננה יש דבר נוסף שאתם חייבים להכיר, והוא נמצא בתוך קניון רננים, הכוונה היא ליער רעננה.

היער רעננה הוא לא יער רגיל, לא מדובר כאן בחורשות של עצים עם צמחייה פראית, או במקום בו מסתובבות חיות פראיות באופן חופשי, למען האמת היער רעננה הוא גם לא מקום פתוח, ולא ניתן להירטב בו מהגשם או להתחמם מהשמש. הסיבה לכך היא, שהיער רעננה נמצא בתוך קניון רננים אשר מצוי בחלקו הצפוני של העיר. 

כפי שאפשר להבין כבר, היער רעננה הוא לא מקום רגיל, הוא לא יער שדומה לכל היערות שאנחנו מכירים. מדובר ביער שיש בו הפעלות ואטרקציות שונות לילדים. היער כולל מגוון רחב של הזדמנויות לילדים, בין היתר, הילדים יכולים להתחפש לדמויות שונות, להתלבש בבגדים מיוחדים, להתאפר ועוד. ביער נמצאים מפעילים מקצועיים שיודעים כיצד לעבוד עם הילדים ולגרום להם הנאה גדולה.
לא מעט הורים מחפשים דרכים כיצד להפעיל את הילדים שלהם, הן במהלך השבוע בימים רגילים, אחרי הגן או אחרי בית הספר, והן במסגרת ימי הולדת, מסיבות גן וכיתה ועוד. אחרי שלוקחים אותם לחוגים, הצגות וסרטים, סבא וסבתא ולעוד מגוון מקומות, לפעמים הפעלה טובה זה כל מה שהילדים צריכים. כך הילדים יכולים ליהנות מהפעלה ייחודית שאין כדוגמתה, הפעלה שמרבית ההורים לא יכולים לארגן לבדם לילדים, וכך גם ההורים יכולים ליהנות, שכן הילדים נמצאים ביער וההורים יכולים לשבת בבית קפה ליד וליהנות.
הפעלות ביער רעננה נערכות לילדים בגילאים שונים, עד גיל 10. חלק מההפעלות מבוססות על דברים שהילדים מכירים, תוכניות טלוויזיה ודמויות שונות כמו דייגו ודורה, שילדים מאוד אוהבים. חלק מההפעלות הן אחרות, מקוריות ושונות. כאלה שהילדים יכולים ליהנות מהן, למרות שהן לא מוכרות להן. למשל, חיפוש אחר אוצרות, נגינה בכלים שונים, ועוד מגוון רחב של אטרקציות שונות וייחודיות.

אם אתם רוצים לדעת עוד על היער רעננה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. ניתן לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון. הצוות שלנו ישמח להסביר לכם במה מדובר, מה כוללות האטרקציות וההפעלות שלנו ועוד מגוון פרטים. אצלנו תוכלו לערוך ימי הולדת, מסיבות כיתה, מסיבות גן ועוד מגוון רחב של אירועים שונים. 

רוצים גם אתם אירוע מהחלומות?
צרו קשר!

היער רעננה